Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2019-01-22 19:00
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 298

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Środa, 23 Stycznia 2019 r.
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 08:30 316 VIII Nsm 1324/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kępińska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 08:30 326 II C 779/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 08:30 327 II Ns 89/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 08:30 328 II C 1357/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-01-23 08:30 422 I Ns 893/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 08:30 423 I C 1076/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 08:30 425 VIII Nsm 1539/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 08:30 428 III C 1434/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 08:30 6 VIII Nkd 333/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Gładys
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 08:30 XIV XII GC 1498/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 08:30 XV XIII GC 2361/17 Rozprawa Sędzia:
Martyna Hajdus
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 08:30 XVI XIII GC 348/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 08:30 XVIII XII GC 1874/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 08:40 225 VII Nsm 1475/18 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 08:40 320 I C 1327/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 08:40 322 II Ns 1211/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 08:45 315 I C 1533/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 08:45 429 III Ns 862/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Smołkowicz
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 08:45 IV XVIII Cps 51/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 08:55 XVII XIII GC 588/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 09:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1110/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 09:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 524/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Marczewska
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 09:00 223 VII Nsm 1260/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Łukaszewicz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 09:00 305 I C 525/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 09:00 314 III Ns 1214/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 09:00 320 I C 1332/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 09:00 322 II Ns 1219/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 09:00 324 V W 30/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 09:00 324 V K 1083/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 09:00 324 V W 554/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 09:00 327 II Ns 322/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 09:00 428 III C 637/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 09:00 429 III C 466/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Smołkowicz
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:00 503 IV K 998/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:00 503 IV K 608/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Starczewska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:00 503 IV K 438/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:00 505 IV K 1018/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:00 506 IV K 98/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Pąśko
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:00 506 IV K 758/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Pąśko
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:00 509 IV K 487/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Spała
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:00 509 IV K 423/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Spała
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 09:00 XII XII GC 150/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
Odwołana
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 09:00 XV XIII GC 3211/17 Rozprawa Sędzia:
Martyna Hajdus
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 09:00 XVI XIII GC 2042/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 09:00 XVII XIII GC 210/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 09:10 315 I C 1511/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 09:10 XIV XII GC 1344/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 09:15 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1023/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 09:15 320 I C 1335/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 09:15 326 II Ns 182/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 09:15 327 II Ns 1255/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 09:15 425 VIII Nsm 619/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 09:20 328 II C 1363/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 09:30 305 I C 182/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 09:30 314 III C 1195/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 09:30 320 I C 1319/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 09:30 322 II Ns 1192/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 09:30 327 II C 28/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 09:30 328 II C 1251/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 09:30 423 I C 776/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:30 506 IV K 481/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Pąśko
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:30 509 IV K 890/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 09:30 6 VIII Nsm 1341/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Gładys
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 09:40 225 VII RC 382/18 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 09:40 320 I C 1312/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 09:40 328 II C 951/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 09:40 328 II C 885/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 09:40 XIV XII GC 60/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 09:45 324 V W 553/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 09:45 509 IV Kp 725/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 09:45 XV XIII GC 776/18 Rozprawa Sędzia:
Martyna Hajdus
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 09:50 315 I C 785/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 09:50 320 I C 1210/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 10:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1595/10 Rozprawa Sędzia:
SSR Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 10:00 305 I Ns 1050/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 10:00 320 I Cps 74/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 10:00 322 II Ns 1125/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 10:00 324 V W 20/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 10:00 327 II C 736/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 10:00 328 II Ns 554/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
Odwołana
VI Wydział Karny 2019-01-23 10:00 421 VI Ko 2014/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 10:00 422 I Ns 894/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 10:00 503 IV K 751/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Starczewska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 10:00 505 IV K 614/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 10:00 509 IV K 888/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 10:00 509 IV K 852/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 10:00 IV XVIII C 2339/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 10:00 XIV XII GC 1436/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 10:00 XVI XIII GC 1052/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 10:10 421 VI Ko 2205/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 10:15 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 295/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 10:15 315 I C 308/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 10:15 326 II C 812/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 10:15 XVII XIII GC 1926/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 10:20 421 VI Ko 2207/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 10:20 6 VIII RNs 591/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Gładys
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 10:30 305 I C 502/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 10:30 324 V W 558/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 10:30 324 V W 103/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 10:30 328 II Ns 861/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
Odwołana
VI Wydział Karny 2019-01-23 10:30 421 VI Ko 2209/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 10:30 428 III C 902/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 10:30 429 III Ns 1314/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Smołkowicz
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 10:30 503 IV K 976/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 10:30 509 IV K 237/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Spała
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 10:30 XIV XII GC 1218/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 10:30 XVII XIII GC 658/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 10:30 XVIII XII GC 1830/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 10:40 225 VII RC 525/18 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 10:40 421 VI Ko 2254/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 10:40 XV XIII GC 325/18 Rozprawa Sędzia:
Martyna Hajdus
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 10:50 421 VI Ko 2264/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 10:50 503 IV K 960/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 10:55 XVII XIII GC 1359/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 11:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 592/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Marczewska
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 11:00 223 VII Nkd 449/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Łukaszewicz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 11:00 315 I C 1245/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 11:00 322 II Ns 939/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 11:00 324 V K 1020/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 11:00 326 II C 1235/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 11:00 327 II C 953/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 11:00 421 VI Ko 2102/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 11:00 503 IV K 463/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 11:00 509 IV K 491/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Spała
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 11:00 6 VIII Nsm 627/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Gładys
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 11:00 IV XVIII C 2367/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 11:00 XV XIII GC 3228/17 Rozprawa Sędzia:
Martyna Hajdus
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 11:00 XVI XIII GC 45/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
Odwołana
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 11:00 XVII XIII GCo 266/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 11:00 XVII XIII GC 231/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 11:10 326 II C 1354/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 11:10 421 VI Ko 1994/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 11:10 428 III Ns 152/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 11:15 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1395/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 11:15 324 V W 555/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 11:15 422 I C 808/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 11:15 XIV XII GC 485/17 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 11:20 326 II C 39/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 11:20 421 VI Ko 2288/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 11:30 225 VII Nsm 1556/18 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 11:30 305 I C 296/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 11:30 316 VIII Nkd 298/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kępińska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 11:30 322 II C 761/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 11:30 328 II C 452/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
Odwołana
VI Wydział Karny 2019-01-23 11:30 421 VI Ko 2290/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 11:30 423 I C 171/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 11:30 429 III Co 183/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Smołkowicz
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 11:30 503 IV K 214/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Starczewska
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 11:30 IV XVIII Ns 499/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 11:30 XIV XII GC 1511/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 11:30 XVII XIII GC 274/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 11:35 XV XIII GC 1067/17 Rozprawa Sędzia:
Martyna Hajdus
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 11:40 326 II Cps 79/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 11:45 324 V W 559/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 11:45 509 IV K 622/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 11:50 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 323/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 11:50 IV XVIII Ns 336/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 12:00 223 VII Nsm 1347/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Łukaszewicz
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 12:00 225 VII Nsm 1540/18 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 12:00 314 III Ns 731/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 12:00 320 I C 317/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 12:00 324 V W 18/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 12:00 324 V K 1165/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 12:00 324 V W 75/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 12:00 324 V W 77/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 12:00 327 II C 171/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 12:00 429 III Ns 1413/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Smołkowicz
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 12:00 429 III C 1070/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Smołkowicz
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 12:00 503 IV K 479/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 12:00 503 IV K 1018/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 12:00 509 IV K 474/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Spała
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 12:00 509 IV K 307/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 12:00 509 IV K 913/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 12:00 XII XII GC 2012/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 12:00 XVI XIII GC 1649/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 12:00 XVIII XII GC 1049/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 12:10 316 VIII Nkd 315/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kępińska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 12:10 XV XIII GC 707/18 Rozprawa Sędzia:
Martyna Hajdus
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 12:15 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 206/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 12:15 324 V W 133/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 12:15 422 I C 802/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 12:15 425 VIII RC 531/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 12:15 XVI XIII GC 1774/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 12:20 IV XVIII C 2506/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 12:30 305 I Ns 934/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 12:30 315 I C 1248/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 12:30 322 II Ns 1196/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 12:30 324 V K 588/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 12:30 429 III Ns 1382/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Smołkowicz
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 12:30 503 IV K 1016/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 12:30 503 IV K 842/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 12:30 509 IV K 449/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Spała
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 12:40 326 II Co 88/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 12:45 328 II C 891/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 12:50 326 II C 1858/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 12:50 428 III C 631/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 12:50 XV XIII GCo 342/18 Rozprawa Sędzia:
Martyna Hajdus
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 13:00 223 VII RNs 680/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Łukaszewicz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 13:00 305 I C 1540/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 13:00 314 III C 1137/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 13:00 315 I Cps 89/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 13:00 322 II Cps 104/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-01-23 13:00 322 II C 434/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-01-23 13:00 324 V W 138/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 13:00 327 II Ns 2178/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 13:00 422 I Ns 689/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 13:00 425 VIII RNs 505/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 13:00 429 III C 1010/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Smołkowicz
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 13:00 503 IV K 1028/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 13:00 509 IV K 834/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Spała
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 13:00 6 VIII Nsm 1200/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Gładys
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 13:00 XII XII GC 500/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 13:00 XIV XII GC 301/17 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 13:00 XVI XIII GC 1699/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 13:00 XVII XIII GC 1449/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 13:00 XVIII XII GC 1739/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 13:10 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1275/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 13:10 316 VIII RC 449/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kępińska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 13:15 XVII XIII GCo 339/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 13:20 425 VIII RNs 533/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
Odwołana
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 13:20 IV XVIII C 910/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 13:30 324 V W 154/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 13:30 324 V Kp 815/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 13:30 326 II C 1551/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 13:30 XVI XIII GC 1161/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 13:30 XVII XIII GC 1295/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 13:35 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1304/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 13:40 328 II C 887/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 13:40 428 III C 391/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 13:45 XVIII XII GC 2052/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 13:50 328 II C 873/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 13:50 428 III Ns 1286/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 14:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI Kp 505/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-01-23 14:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 466/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 14:00 314 III C 395/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:00 320 I Ns 873/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 14:00 324 V K 1139/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 14:00 327 II Ns 718/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 14:00 328 II C 1322/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:00 422 I Ns 647/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:00 423 I Ns 1131/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 14:00 425 VIII Nsm 1523/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 14:00 428 III C 1380/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 14:00 428 III Ns 344/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-01-23 14:00 506 IV K 624/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Pąśko
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 14:00 6 VIII RNs 36/19 Rozprawa Sędzia:
Joanna Gładys
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:00 XII XII GC 2017/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:00 XII XII GC 1845/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:00 XVI XIII GC 512/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:00 XVII XIII GCo 334/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:00 XVII XIII GC 1489/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:00 XVII XIII GC 2165/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:00 XVII XIII GC 1312/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:00 XVII XIII GC 3418/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:00 XVII XIII GC 84/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:10 315 I C 1570/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 14:10 316 VIII Nsm 1414/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Kępińska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 14:10 324 V K 1154/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 14:10 328 II C 1154/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:10 422 I C 1584/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:10 XVII XIII GC 933/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 14:15 223 VII Nkd 446/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Łukaszewicz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:15 315 I C 1591/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-01-23 14:15 6 VIII Nkd 324/18 Rozprawa Sędzia:
Joanna Gładys
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 14:20 328 II C 234/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:20 423 I Ns 37/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 14:20 IV XVIII C 2236/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-01-23 14:30 226 V K 1172/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Janusz Pelczarski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 314 III C 495/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 314 III C 470/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 314 III Ns 795/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 314 III C 1233/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 315 I C 1437/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 320 I Ns 932/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 14:30 324 V K 787/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 326 II Ns 1077/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 327 II Ns 1152/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 330 II Ns 2243/13 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Kawecka-Stępień
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 423 I Ns 1145/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:30 423 I C 382/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:30 XVI XIII GCps 53/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-01-23 14:40 314 III C 925/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:40 422 I C 1535/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:40 422 I C 1381/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:40 422 I Ns 993/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:40 423 I Ns 1007/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 14:40 IV XVIII C 743/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 14:40 IV XVIII C 1580/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 14:45 226 V K 763/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Janusz Pelczarski
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 14:45 XVIII XII GC 2073/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-01-23 14:50 320 I Ns 1012/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 14:50 328 II Ns 1032/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-01-23 14:50 328 II C 115/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 14:50 IV XVIII C 2283/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-01-23 14:50 IV XVIII C 1643/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-01-23 15:00 226 V K 794/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Janusz Pelczarski
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 15:00 XVI XIII GC 2358/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-01-23 15:00 XVIII XII GC 1324/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Zdziech
Wydrukuj informacje

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych