Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2017-04-21 19:00
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 232

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Poniedziałek, 24 Kwietnia 2017 r.
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 08:00 425 VIII Nsm 1340/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Karina Rzeźnik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 08:10 104 V K 1025/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Damian Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 08:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1574/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 08:30 104 V Ko 480/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Damian Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2017-04-24 08:30 305 I C 1/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 08:30 326 II Ns 215/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 08:30 327 II C 1022/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 08:30 330 II Ns 3203/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odwołana
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 08:30 425 VIII RC 497/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Karina Rzeźnik
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odwołana
III Wydział Cywilny 2017-04-24 08:30 428 III Ns 1795/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 08:30 IV XVIII C 1002/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 08:30 VII XVIII C 4493/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 08:30 XV XIII GC 134/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Elżbieta Wiaderna
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 08:40 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 168/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
Joanna Lewandowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 08:40 220 VII Nsm 53/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 08:40 220 VII Nsm 699/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odwołana
III Wydział Cywilny 2017-04-24 08:45 314 III C 701/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 08:45 326 II Ns 197/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 08:45 XV XIII GC 230/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Elżbieta Wiaderna
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 08:50 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI Kp 102/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
Joanna Lewandowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 08:50 428 III Ns 1505/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 09:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 287/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Frąckowiak-Kalinowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 09:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 241/17 Rozprawa Sędzia:
Joanna Lewandowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 09:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 848/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Jacek Golmont
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 09:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 789/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 09:00 103 V K 1640/12 Rozprawa Sędzia:
SSR Kamil Federowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 09:00 220 VII Nsm 521/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 09:00 326 II Ns 206/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 09:00 330 II C 920/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 09:00 425 VIII RC 3/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Walczyńska-Rogowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 09:00 503 IV K 158/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Anna Starczewska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 09:00 IV XVIII C 1003/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVII Wydział Karny 2017-04-24 09:00 XIII XVII W 5399/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 09:00 XV XIII GC 2317/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Elżbieta Wiaderna
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 09:00 XVI XIII GC 3104/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 09:00 XVII XIII GC 43/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Rogala
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 09:15 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 42/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 09:15 104 V Kp 172/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Damian Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 09:15 326 II Ns 225/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 09:15 503 IV K 984/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Starczewska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 09:15 IV XVIII C 1004/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 09:15 VII XVIII C 131/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 09:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1504/15 Rozprawa Sędzia:
Joanna Lewandowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 09:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 185/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 09:30 104 V K 205/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Damian Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 09:30 220 VII Nsm 535/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 09:30 327 II C 187/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 09:30 428 III Cps 525/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 09:30 506 IV K 7/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Pąśko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 09:30 IV XVIII C 443/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 09:30 XVII XIII GC 654/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Rogala
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 09:40 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI Kp 56/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Jacek Golmont
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 09:40 VII XVIII C 422/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 09:45 IV XVIII C 519/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 09:50 330 II Ns 1681/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 10:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 281/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Frąckowiak-Kalinowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 10:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1558/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 10:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1499/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 10:00 220 VII Nsm 538/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 10:00 225 VII Nkd 263/16 Rozprawa Sędzia:
Iwona Buszkiewicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 10:00 314 III C 814/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 10:00 326 II C 1467/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 10:00 330 II Ns 1358/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Agnieszka Musielska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 10:00 429 VI Ko 406/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 10:00 505 IV K 746/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Jaworska-Głosek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 10:00 IV XVIII C 5215/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 10:00 VII XVIII C 441/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVII Wydział Karny 2017-04-24 10:00 XIII XVII W 45/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 10:00 XVI XIII GC 1541/13 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 10:10 429 VI Ko 410/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 10:10 VII XVIII C 186/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 10:15 IV XVIII C 832/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 10:20 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1638/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Jacek Golmont
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 10:20 429 VI Ko 416/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 10:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 266/17 Rozprawa Sędzia:
Joanna Lewandowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 10:30 104 V K 24/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Damian Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 10:30 220 VII Nsm 556/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 10:30 326 II Ns 1793/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 10:30 327 II C 367/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 10:30 428 III C 964/13 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 10:30 505 IV K 1004/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Jaworska-Głosek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 10:30 506 IV K 811/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Pąśko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 10:30 XV XIII GC 2961/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Elżbieta Wiaderna
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 10:30 XVII XIII GC 2279/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Rogala
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 10:40 220 VII RC 158/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 10:40 423 III Ns 188/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Anna Terlecka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 10:40 429 VI Ko 419/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 10:40 VII XVIII C 258/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 10:50 429 VI Ko 423/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1636/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Frąckowiak-Kalinowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 82/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 740/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Jacek Golmont
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 11:00 104 V K 10/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Damian Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 11:00 220 VII Nsm 577/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 11:00 314 III C 815/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 11:00 425 VIII RC 64/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Walczyńska-Rogowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:00 429 VI Ko 424/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 11:00 506 IV K 35/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Pąśko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 11:00 IV XVIII C 4968/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVII Wydział Karny 2017-04-24 11:00 XIII XVII W 5619/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 11:00 XV XIII GC 827/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Elżbieta Wiaderna
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 11:00 XVI XIII GC 3064/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 11:00 XVII XIII GC 2114/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Rogala
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:10 429 VI Ko 427/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 11:15 327 II Ns 862/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:20 429 VI Ko 445/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 11:20 VII XVIII C 223/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odwołana
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1275/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Frąckowiak-Kalinowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 11:30 220 VII Nsm 583/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:30 429 VI Ko 446/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:30 429 VI Ko 418/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 11:40 220 VII Nkd 272/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 11:40 314 III C 27/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:40 429 VI Ko 448/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 11:50 429 VI Ko 451/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 11:50 505 IV K 737/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Jaworska-Głosek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 12:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 154/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 12:00 104 V K 26/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Damian Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 12:00 220 VII Nsm 587/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 12:00 314 III C 816/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 12:00 326 II C 1048/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 12:00 327 II C 244/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 12:00 428 III Cps 549/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 12:00 429 VI Ko 457/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 12:00 429 VI Ko 461/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 12:00 505 IV K 959/13 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Jaworska-Głosek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 12:00 509 IV K 1010/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Spała
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 12:00 VII XVIII C 414/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVII Wydział Karny 2017-04-24 12:00 XIII XVII W 5274/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 12:00 XVI XIII GC 1025/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 12:00 XVII XIII GC 2721/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Rogala
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 12:10 220 VII Nkd 291/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 12:10 429 VI Ko 462/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 12:15 425 VIII RNs 550/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Walczyńska-Rogowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 12:15 425 VIII Nsm 349/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Walczyńska-Rogowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 12:20 429 VI Ko 463/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 12:20 VII XVIII C 654/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 12:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 845/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Jacek Golmont
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 12:30 220 VII Nsm 614/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 12:30 224 V K 1026/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Kulesza
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2017-04-24 12:30 305 I Nc 1573/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 12:30 314 III C 933/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 12:30 327 II C 1006/13 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 12:30 425 VIII RNs 37/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Walczyńska-Rogowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 12:30 429 VI Ko 511/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 12:30 VII XVIII C 655/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 12:30 XV XIII GC 2126/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Elżbieta Wiaderna
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 12:40 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1504/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odwołana
III Wydział Cywilny 2017-04-24 12:40 428 III C 180/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 12:40 429 VI Ko 513/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 12:40 VII XVIII C 656/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 12:40 VII XVIII C 501/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 12:50 429 VI Ko 515/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 12:50 VII XVIII C 657/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 13:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 59/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 13:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1341/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Jakubowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 13:00 104 V K 141/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Damian Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 13:00 220 VII Nsm 613/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 13:00 220 VII RC 405/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 13:00 224 V K 122/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Kulesza
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 13:00 314 III C 817/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 13:00 327 II Ns 1463/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 13:00 429 VI Ko 517/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 13:00 505 IV K 504/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Jaworska-Głosek
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 13:00 509 IV K 13/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Spała
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 13:00 VII XVIII C 658/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 13:00 XVII XIII GC 712/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Rogala
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odwołana
VI Wydział Karny 2017-04-24 13:10 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 351/11 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 13:10 429 VI Ko 553/17 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Beata Janik-Zduńczyk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 13:15 IV XVIII C 1005/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 13:15 VII XVIII C 4866/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 13:15 XVI XIII GC 84/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 13:20 428 III C 961/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 13:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 265/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 13:30 220 VII Nsm 597/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 13:30 224 V K 219/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Kulesza
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2017-04-24 13:30 305 I Ns 879/12 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 13:30 IV XVIII C 1006/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 13:30 IV XVIII C 999/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 13:30 VII XVIII C 434/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Krzysztof Kurosz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVII Wydział Karny 2017-04-24 13:30 XIII XVII W 3952/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVII Wydział Karny 2017-04-24 13:30 XIII XVII W 5417/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Halina Bartnicka
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 13:30 XVI XIII GC 1898/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 13:30 XVII XIII GC 217/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Rogala
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 13:40 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1199/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Andrzej Klimiuk
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 13:40 327 II C 1183/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 13:40 428 III Ns 1744/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 13:40 XVI XIII GC 248/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2017-04-24 13:45 104 V K 642/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Damian Krakowiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 13:45 314 III C 819/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 13:45 326 II C 1235/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 13:45 IV XVIII C 1007/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 13:50 428 III Ns 54/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 14:00 220 VII RC 355/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 14:00 220 VII RC 157/17 Rozprawa Sędzia:
Ewa Budner
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 14:00 224 V K 1099/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Kulesza
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2017-04-24 14:00 305 I Ns 2300/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 14:00 314 III C 818/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 14:00 327 II C 1178/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 14:00 428 III C 426/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 14:00 428 III Ns 46/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 14:00 428 III C 449/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Witold Ławnicki
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 14:00 IV XVIII C 1008/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 14:00 IV XVIII C 4576/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 14:00 XV XIII GC 273/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Elżbieta Wiaderna
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 14:00 XVI XIII GC 266/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 14:00 XVII XIII GC 2026/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Dariusz Rogala
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2017-04-24 14:10 IV XVIII C 5103/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Monika Skibińska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2017-04-24 14:15 305 I Ns 787/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 14:15 326 II Co 25/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 14:15 XV XIII GC 1026/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Elżbieta Wiaderna
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 14:20 314 III C 1140/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 14:20 314 III C 964/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 14:25 326 II Ns 2602/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Magdalena Mysłowska-Marczak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2017-04-24 14:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1517/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Frąckowiak-Kalinowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2017-04-24 14:30 220 VII Nsm 406/17 Rozprawa Sędzia:
Paulina Pietrzkowska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2017-04-24 14:30 305 I Ns 2491/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2017-04-24 14:30 305 I C 940/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2017-04-24 14:30 305 I C 799/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Ewa Szuster-Luszyńska
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 14:30 314 III Ns 82/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 14:30 314 III C 148/15 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2017-04-24 14:30 314 III Ns 1234/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Wiktor Matysiak
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 14:30 327 II Ns 418/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 14:30 506 IV K 944/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Pąśko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 14:30 506 IV K 972/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Pąśko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2017-04-24 14:30 506 IV K 739/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Pąśko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 14:30 XVI XIII GC 1553/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2017-04-24 14:40 224 V K 1041/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Kulesza
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2017-04-24 15:00 327 II C 34/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Adam Borowicz
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 15:00 XV XIII GC 1808/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Elżbieta Wiaderna
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 15:00 XV XIII GC 620/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Elżbieta Wiaderna
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2017-04-24 15:00 XVI XIII GC 739/11 Rozprawa Sędzia:
SSR Piotr Chańko
Dodaj termin do kalendarza  Wydrukuj informacje

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych