Do góry Do dołu
Rechtlicher Hinweis
Polski  English   
Letzte aktualisierte Daten: 2019-10-14 19:00
  SygnaturaSignatur - Alphanumerische Bezeichnung Akt des anhängigen Fall vor dem Gericht

Eine Probe Signatur in Form sein kann IC 123/12

Ihre Unterschrift oder ein Fragment davon kann in Groß - oder Kleinbuchstaben verabreicht werden.
Datum    
  Schalten Sie Intervall
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Anzahl der Positionen: 247

Abteilung Datum Stunde Halle Aktenzeichen Art Unternehmen Information
Dienstag, 15 Oktober 2019 r.
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:15 320 I C 1063/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:15 XII XII GC 320/18 Versuch Richter:
Sędzia Agata Lipińska
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:20 320 I C 5/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
II Wydział Cywilny 2019-10-15 08:25 315 II C 1498/19 Versuch Richter:
Sędzia Monika Kawecka-Stępień
Informationen drucken
II Wydział Cywilny 2019-10-15 08:25 315 II C 1465/15 Versuch Richter:
Sędzia Monika Kawecka-Stępień
Informationen drucken
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 08:25 X X U 658/19 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Sudomir-Zalepa
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:25 XVI XIII GC 1078/18 Versuch Richter:
Sędzia Łukasz Zajda
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 08:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI W 650/19 Versuch Richter:
Sędzia Michał Racięcki
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 08:30 220 VII RNs 833/18 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Marszałek
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 320 I C 1217/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
Storniert
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 320 I Ns 144/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
II Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 327 II Ns 655/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Informationen drucken
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 08:30 425 VIII Nsm 1418/18 Versuch Richter:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Informationen drucken
Storniert
III Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 428 III C 517/19 Versuch Richter:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 429 III Ns 454/19 Versuch Richter:
Sędzia Anna Terlecka
Informationen drucken
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 08:30 III X P 606/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela

Schätzer:
Dorota Mlicka, Celestyn Podgórski
Informationen drucken
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 IV XVIII C 1000/19 Versuch Richter:
Ewelina Ruszkowska
Informationen drucken
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 08:30 X X P 1014/18 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Sudomir-Zalepa

Schätzer:
Arkadiusz Skomiał, Lucyna Sobczak
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:30 XII XII GC 2373/18 Versuch Richter:
Sędzia Agata Lipińska
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:30 XIV XII GC 1366/18 Versuch Richter:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:30 XIX XII GC 97/17 Versuch Richter:
Sędzia Justyna Kowalska
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:30 XVI XIII GC 157/19 Versuch Richter:
Sędzia Łukasz Zajda
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:40 314 I Ns 107/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:40 320 I C 1072/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 08:40 321 VII RC 381/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:45 XVIII XII GC 1623/16 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 08:50 104 V K 996/19 Versuch Richter:
Sędzia Lidia Leśniewska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 08:50 5 V Kop 25/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 09:00 103 V K 986/19 Versuch Richter:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 09:00 104 V W 898/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 09:00 220 VII Nsm 1920/17 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Marszałek
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 09:00 305 I C 921/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 09:00 320 I C 923/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 09:00 322 III C 1891/18 Versuch Richter:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 09:00 324 V W 64/18 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 09:00 325 IV W 161/19 Versuch Richter:
Sędzia Halina Bartnicka
Informationen drucken
Storniert
V Wydział Karny 2019-10-15 09:00 5 V Ko 1617/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 09:00 505 IV K 574/19 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 09:00 506 IV K 899/19 Versuch Richter:
Sędzia Małgorzata Pąśko
Informationen drucken
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 09:00 IV XVIII C 1006/19 Versuch Richter:
Ewelina Ruszkowska
Informationen drucken
Storniert
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:00 XIII XIII GC 1699/19 Versuch Richter:
Sędzia Justyna Kasper
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:00 XIV XII GC 554/18 Versuch Richter:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:00 XVIII XII GC 312/17 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 09:10 5 V Ko 1620/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:10 XVI XIII GC 169/19 Versuch Richter:
Sędzia Łukasz Zajda
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 09:15 429 III C 439/18 Versuch Richter:
Sędzia Anna Terlecka
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 09:20 305 I C 1115/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 09:20 5 V Ko 1619/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 09:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 604/19 Das Treffen offen Richter:
Sędzia Joanna Lewandowska
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 09:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI W 532/19 Versuch Richter:
Sędzia Małgorzata Frąckowiak-Kalinowska
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 09:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 187/19 Das Treffen offen Richter:
Sędzia Magdalena Jakubowska
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 09:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 499/19 Versuch Richter:
Sędzia Jolanta Malska
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 09:30 321 VII RC 384/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 09:30 324 V K 663/19 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 09:30 428 III C 1167/19 Versuch Richter:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 09:30 5 V Ko 1623/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 09:30 IV XVIII C 901/19 Versuch Richter:
Ewelina Ruszkowska
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:30 XVIII XII GC 1093/16 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 09:40 322 III C 667/19 Versuch Richter:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 09:40 5 V Ko 1622/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 09:50 5 V Ko 1624/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:50 XVI XIII GC 594/19 Versuch Richter:
Sędzia Łukasz Zajda
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 10:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1200/18 Versuch Richter:
Sędzia Małgorzata Frąckowiak-Kalinowska
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 10:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 454/19 Versuch Richter:
Sędzia Michał Racięcki
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 10:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 349/19 Versuch Richter:
Sędzia Jolanta Malska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 10:00 103 V K 880/19 Versuch Richter:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 10:00 104 V W 382/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 10:00 320 I C 985/17 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 10:00 322 III C 17/18 Versuch Richter:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 10:00 324 V K 480/19 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 10:00 325 IV K 42/19 Versuch Richter:
Sędzia Halina Bartnicka
Informationen drucken
Storniert
V Wydział Karny 2019-10-15 10:00 5 V Ko 1579/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
Storniert
V Wydział Karny 2019-10-15 10:00 5 V Ko 1360/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 10:00 503 IV K 931/19 Das Treffen offen Richter:
Sędzia Anna Starczewska
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 10:00 505 IV K 721/17 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 10:00 506 IV W 412/19 Versuch Richter:
Sędzia Małgorzata Pąśko
Informationen drucken
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 10:00 IV XVIII Cps 58/19 Versuch Richter:
Ewelina Ruszkowska
Informationen drucken
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 10:00 X X Po 53/19 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Sudomir-Zalepa
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:00 XIV XII GC 2148/18 Versuch Richter:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:00 XIX XII GC 145/17 Versuch Richter:
Sędzia Justyna Kowalska
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:00 XVIII XII GC 1353/16 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:10 XIX XII GC 2287/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:20 XIX XII GC 2286/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Informationen drucken
II Wydział Cywilny 2019-10-15 10:30 327 II C 1879/18 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Informationen drucken
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 10:30 425 VIII Nsm 562/19 Versuch Richter:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 10:30 428 III C 1072/19 Versuch Richter:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 10:30 429 III Ns 2127/15 Versuch Richter:
Sędzia Anna Terlecka
Informationen drucken
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 10:30 III X P 616/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela

Schätzer:
Dorota Mlicka, Celestyn Podgórski
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:30 XIII XIII GC 1827/19 Versuch Richter:
Sędzia Justyna Kasper
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:30 XIV XII GC 1716/18 Versuch Richter:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:30 XIX XII GC 2284/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:30 XVI XIII GC 3410/18 Versuch Richter:
Sędzia Łukasz Zajda
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 10:45 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 624/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Lewandowska
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 10:45 305 I C 1151/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 10:45 324 V K 760/19 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 11:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 653/19 Versuch Richter:
Sędzia Jolanta Malska
Informationen drucken
Storniert
VI Wydział Karny 2019-10-15 11:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 60/19 Versuch Richter:
Sędzia Michał Racięcki
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 11:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 187/19 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Jakubowska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 11:00 103 V K 946/19 Versuch Richter:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 11:00 104 V K 416/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Informationen drucken
Storniert
V Wydział Karny 2019-10-15 11:00 104 V W 838/18 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 11:00 104 V K 929/18 Das Treffen offen Richter:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 11:00 220 VII Nsm 1203/19 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Marszałek
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 11:00 305 I C 1087/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 11:00 321 VII RC 380/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 11:00 505 IV K 523/19 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 11:00 509 IV K 566/14 Versuch Richter:
SSR Jan Kłosowski
Informationen drucken
Storniert
IV Wydział Karny 2019-10-15 11:00 509 IV K 360/19 Versuch Richter:
SSR Jan Kłosowski
Informationen drucken
Storniert
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 11:00 IV XVIII C 1096/19 Versuch Richter:
Ewelina Ruszkowska
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 11:00 XVIII XII GC 1493/16 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 11:10 XVI XIII GC 251/18 Versuch Richter:
Sędzia Łukasz Zajda
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 11:15 305 I C 800/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 11:20 5 V Ko 421/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
Storniert
V Wydział Karny 2019-10-15 11:30 103 V K 398/19 Versuch Richter:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 11:30 104 V K 649/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 11:30 305 I C 620/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 11:30 324 V K 838/19 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Informationen drucken
II Wydział Cywilny 2019-10-15 11:30 327 II Ns 717/17 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 11:30 428 III Cps 110/19 Versuch Richter:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 11:30 506 IV W 618/19 Versuch Richter:
Sędzia Małgorzata Pąśko
Informationen drucken
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 11:30 IV XVIII C 1097/19 Versuch Richter:
Ewelina Ruszkowska
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 11:30 XIV XII GC 2863/18 Versuch Richter:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 11:30 XVIII XII GC 1926/18 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 11:45 220 VII RC 392/18 Das Treffen offen Richter:
Sędzia Paulina Marszałek
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 11:50 5 V Ko 465/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 12:00 104 V K 1018/19 Versuch Richter:
Sędzia Lidia Leśniewska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 12:00 104 V K 951/18 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:00 305 I C 1146/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:00 314 I Ns 284/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:00 320 I C 953/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 12:00 321 VII Nsm 1003/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 12:00 324 V K 389/19 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 12:00 325 IV K 187/19 Versuch Richter:
Sędzia Halina Bartnicka
Informationen drucken
Storniert
V Wydział Karny 2019-10-15 12:00 5 V Ko 1810/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 12:00 505 IV K 430/19 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Informationen drucken
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 12:00 III X P 224/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela

Schätzer:
Dorota Mlicka, Celestyn Podgórski
Informationen drucken
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 12:00 IV XVIII Ns 501/19 Versuch Richter:
Ewelina Ruszkowska
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 12:00 XII XII GC 1777/19 Versuch Richter:
Sędzia Agata Lipińska
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 12:00 XIII XIII GC 1813/19 Versuch Richter:
Sędzia Justyna Kasper
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 12:00 XIV XII GCps 33/19 Versuch Richter:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:15 305 I C 1153/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:15 314 I C 984/15 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 12:15 5 V Ko 1724/19 Das Treffen offen Richter:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 12:15 XVIII XII GC 2048/18 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 12:20 322 III C 721/19 Versuch Richter:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 12:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 325/19 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Jakubowska
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:30 305 I Co 132/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 12:30 322 III C 596/19 Versuch Richter:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 12:30 428 III C 578/18 Versuch Richter:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Informationen drucken
Storniert
III Wydział Cywilny 2019-10-15 12:30 428 III C 1294/19 Versuch Richter:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 12:30 503 IV K 340/17 Versuch Richter:
Sędzia Anna Starczewska
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 12:30 505 IV K 877/19 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 12:30 506 IV K 484/19 Versuch Richter:
Sędzia Małgorzata Pąśko
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 12:30 XVIII XII GC 1391/18 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 12:40 104 V K 511/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:45 305 I C 1141/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 12:45 322 III C 613/16 Versuch Richter:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 13:00 104 V K 448/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Informationen drucken
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 13:00 201 VIII Nsm 633/19 Versuch Richter:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:00 314 I C 148/18 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:00 320 I Ns 164/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 13:00 321 VII RC 383/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 13:00 324 V W 557/19 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 13:00 325 IV K 526/19 Versuch Richter:
Sędzia Halina Bartnicka
Informationen drucken
Storniert
II Wydział Cywilny 2019-10-15 13:00 327 II C 1846/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Informationen drucken
Storniert
III Wydział Cywilny 2019-10-15 13:00 429 III Ns 1301/18 Versuch Richter:
Sędzia Anna Terlecka
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 13:00 505 IV K 524/19 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Informationen drucken
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 13:00 IV XVIII Cps 76/19 Versuch Richter:
Ewelina Ruszkowska
Informationen drucken
Storniert
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 13:00 X X U 916/18 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Sudomir-Zalepa
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:00 XII XII GC 1776/19 Versuch Richter:
Sędzia Agata Lipińska
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:00 XIV XII GC 246/19 Versuch Richter:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:00 XVIII XII GC 724/18 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:05 305 I Ns 309/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:10 XVI XIII GC 2806/19 Versuch Richter:
Sędzia Łukasz Zajda
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:10 XVI XIII GC 2696/18 Versuch Richter:
Sędzia Łukasz Zajda
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:15 305 I C 700/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:15 305 I C 899/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:15 305 I C 884/19 Versuch Richter:
Sędzia Jacek Głowacz
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 13:15 324 V W 582/19 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 13:30 324 V K 603/19 Versuch Richter:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 13:30 325 IV Kp 517/19 Das Treffen offen Richter:
Sędzia Halina Bartnicka
Informationen drucken
Storniert
II Wydział Cywilny 2019-10-15 13:30 327 II C 1307/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 13:30 428 III C 1228/19 Versuch Richter:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 13:30 429 III C 230/19 Versuch Richter:
Sędzia Anna Terlecka
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 13:30 505 IV W 680/19 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:30 XII XII GC 1775/19 Versuch Richter:
Sędzia Agata Lipińska
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:30 XVIII XII GC 1872/16 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:40 314 I Ns 987/18 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 13:40 325 IV K 876/19 Das Treffen offen Richter:
Sędzia Halina Bartnicka
Informationen drucken
Storniert
V Wydział Karny 2019-10-15 13:45 104 V K 793/18 Versuch Richter:
Sędzia Lidia Leśniewska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 13:45 104 V W 474/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:45 XIII XIII GC 1508/19 Versuch Richter:
Sędzia Justyna Kasper
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 14:00 224 V K 959/17 Versuch Richter:
Sędzia Adam Kulesza
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 314 III C 894/19 Versuch Richter:
SSR Dagmara Kowalczyk-Wrzodak
Informationen drucken
Ein anderer
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 314 I Ns 989/17 Versuch
  Verschoben aus dem Gerichtssaal Nr 320  

Richter:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 320 I Ns 419/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 14:00 321 VII Nsm 1022/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 322 III C 1137/19 Versuch Richter:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Informationen drucken
IV Wydział Karny 2019-10-15 14:00 325 IV K 78/19 Versuch Richter:
Sędzia Halina Bartnicka
Informationen drucken
Storniert
II Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 327 II C 1247/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 429 III C 41/18 Versuch Richter:
Sędzia Anna Terlecka
Informationen drucken
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 IV XVIII Cps 68/19 Versuch Richter:
Ewelina Ruszkowska
Informationen drucken
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 14:00 X X U 951/19 Versuch Richter:
Sędzia Ewa Sudomir-Zalepa
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:00 XII XII GC 1774/19 Versuch Richter:
Sędzia Agata Lipińska
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:00 XIII XIII GC 2342/19 Versuch Richter:
Sędzia Justyna Kasper
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:00 XIV XII GC 1151/17 Versuch Richter:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:00 XVIII XII GC 1462/17 Versuch Richter:
Sędzia Magdalena Szymańska
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 14:15 321 VII RNs 577/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Informationen drucken
VI Wydział Karny 2019-10-15 14:20 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 271/18 Versuch Richter:
Sędzia Michał Racięcki
Informationen drucken
II Wydział Cywilny 2019-10-15 14:20 327 II Ns 42/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Informationen drucken
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 14:25 III X U 724/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 14:30 103 V K 1017/19 Versuch Richter:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 14:30 104 V W 202/18 Versuch Richter:
Sędzia Lidia Leśniewska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 14:30 104 V K 286/19 Versuch Richter:
Sędzia Lidia Leśniewska
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 14:30 224 V K 1358/14 Versuch Richter:
Sędzia Adam Kulesza
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 314 I C 1226/18 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 314 I Ns 917/18 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 314 I C 484/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 314 I C 746/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 320 I Ns 423/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
Storniert
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 320 I Co 140/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 14:30 321 VII RC 155/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 322 III C 796/19 Versuch Richter:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Informationen drucken
II Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 327 II Ns 806/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 428 III Ns 514/19 Versuch Richter:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 429 III Cps 87/19 Versuch Richter:
Sędzia Anna Terlecka
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 429 III C 632/19 Versuch Richter:
Sędzia Anna Terlecka
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 429 III C 162/15 Versuch Richter:
Sędzia Anna Terlecka
Informationen drucken
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 14:30 III X U 329/19 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:30 XII XII GC 173/18 Versuch Richter:
Sędzia Agata Lipińska
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:30 XIII XIII GC 1377/19 Versuch Richter:
Sędzia Justyna Kasper
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:30 XIV XII GCo 51/19 Versuch Richter:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:30 XVI XIII GC 1640/19 Versuch Richter:
Sędzia Łukasz Zajda
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 14:40 103 V K 852/19 Versuch Richter:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:40 320 I C 880/19 Versuch Richter:
Sędzia Bartosz Kasielski
Informationen drucken
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 14:45 III X U 412/18 Versuch Richter:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela
Informationen drucken
V Wydział Karny 2019-10-15 15:00 224 V K 608/19 Das Treffen offen Richter:
Sędzia Adam Kulesza
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 15:00 225 I C 523/16 Versuch
  Verschoben aus dem Gerichtssaal Nr 422  

Richter:
SSR Tomasz Kotkowski
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 15:00 225 I C 269/17 Versuch Richter:
SSR Tomasz Kotkowski
Informationen drucken
I Wydział Cywilny 2019-10-15 15:00 225 I C 766/19 Versuch Richter:
SSR Tomasz Kotkowski
Informationen drucken
III Wydział Cywilny 2019-10-15 15:00 322 III Ns 1124/18 Versuch Richter:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Informationen drucken
II Wydział Cywilny 2019-10-15 15:00 327 II C 204/19 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 15:00 XII XII GC 154/19 Versuch Richter:
Sędzia Agata Lipińska
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 15:00 XIII XIII GC 1859/19 Versuch Richter:
Sędzia Justyna Kasper
Informationen drucken
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 15:00 XIV XII GC 1187/18 Versuch Richter:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Informationen drucken
II Wydział Cywilny 2019-10-15 15:05 327 II Ns 385/17 Versuch Richter:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Informationen drucken
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 15:05 XIII XIII GC 2276/19 Versuch Richter:
Sędzia Justyna Kasper
Informationen drucken

Markierungsfarben

Storniert
Pause
Fertiggestellt
Verspätet
Sie verschob das Datum des Büros
Entfernt von der docket
Aufschub der Veröffentlichung des Urteils
Ein anderer
"Nach der Zeit" - Artikel nicht über Status, aber ihre Zeit zeigt, die bereits begonnen haben oder abgeschlossen
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Daten werden geladen

Wczytywanie danych