Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2019-10-14 19:00
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 247

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Wtorek, 15 Października 2019 r.
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:15 320 I C 1063/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:15 XII XII GC 320/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agata Lipińska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:20 320 I C 5/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-10-15 08:25 315 II C 1498/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Monika Kawecka-Stępień
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-10-15 08:25 315 II C 1465/15 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Monika Kawecka-Stępień
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 08:25 X X U 658/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Sudomir-Zalepa
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:25 XVI XIII GC 1078/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Łukasz Zajda
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 08:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI W 650/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 08:30 220 VII RNs 833/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Marszałek
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 320 I C 1217/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 320 I Ns 144/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 327 II Ns 655/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 08:30 425 VIII Nsm 1418/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
Odwołana
III Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 428 III C 517/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 429 III Ns 454/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Terlecka
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 08:30 III X P 606/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela

Ławnicy:
Dorota Mlicka, Celestyn Podgórski
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 08:30 IV XVIII C 1000/19 Rozprawa Sędzia:
Ewelina Ruszkowska
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 08:30 X X P 1014/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Sudomir-Zalepa

Ławnicy:
Arkadiusz Skomiał, Lucyna Sobczak
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:30 XII XII GC 2373/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agata Lipińska
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:30 XIV XII GC 1366/18 Rozprawa Sędzia:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:30 XIX XII GC 97/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Justyna Kowalska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:30 XVI XIII GC 157/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Łukasz Zajda
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:40 314 I Ns 107/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 08:40 320 I C 1072/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 08:40 321 VII RC 381/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 08:45 XVIII XII GC 1623/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 08:50 104 V K 996/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Lidia Leśniewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 08:50 5 V Kop 25/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 09:00 103 V K 986/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 09:00 104 V W 898/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 09:00 220 VII Nsm 1920/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Marszałek
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 09:00 305 I C 921/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 09:00 320 I C 923/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 09:00 322 III C 1891/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 09:00 324 V W 64/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 09:00 325 IV W 161/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-10-15 09:00 5 V Ko 1617/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 09:00 505 IV K 574/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 09:00 506 IV K 899/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Pąśko
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 09:00 IV XVIII C 1006/19 Rozprawa Sędzia:
Ewelina Ruszkowska
Wydrukuj informacje
Odwołana
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:00 XIII XIII GC 1699/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Justyna Kasper
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:00 XIV XII GC 554/18 Rozprawa Sędzia:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:00 XVIII XII GC 312/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 09:10 5 V Ko 1620/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:10 XVI XIII GC 169/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Łukasz Zajda
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 09:15 429 III C 439/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Terlecka
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 09:20 305 I C 1115/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 09:20 5 V Ko 1619/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 09:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 604/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Joanna Lewandowska
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 09:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI W 532/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Frąckowiak-Kalinowska
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 09:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 187/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Magdalena Jakubowska
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 09:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 499/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jolanta Malska
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 09:30 321 VII RC 384/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 09:30 324 V K 663/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 09:30 428 III C 1167/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 09:30 5 V Ko 1623/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 09:30 IV XVIII C 901/19 Rozprawa Sędzia:
Ewelina Ruszkowska
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:30 XVIII XII GC 1093/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 09:40 322 III C 667/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 09:40 5 V Ko 1622/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 09:50 5 V Ko 1624/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 09:50 XVI XIII GC 594/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Łukasz Zajda
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 10:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 1200/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Frąckowiak-Kalinowska
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 10:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 454/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 10:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 349/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jolanta Malska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 10:00 103 V K 880/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 10:00 104 V W 382/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 10:00 320 I C 985/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 10:00 322 III C 17/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 10:00 324 V K 480/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 10:00 325 IV K 42/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-10-15 10:00 5 V Ko 1579/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-10-15 10:00 5 V Ko 1360/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 10:00 503 IV K 931/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Anna Starczewska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 10:00 505 IV K 721/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 10:00 506 IV W 412/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Pąśko
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 10:00 IV XVIII Cps 58/19 Rozprawa Sędzia:
Ewelina Ruszkowska
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 10:00 X X Po 53/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Sudomir-Zalepa
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:00 XIV XII GC 2148/18 Rozprawa Sędzia:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:00 XIX XII GC 145/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Justyna Kowalska
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:00 XVIII XII GC 1353/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:10 XIX XII GC 2287/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:20 XIX XII GC 2286/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-10-15 10:30 327 II C 1879/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 10:30 425 VIII Nsm 562/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 10:30 428 III C 1072/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 10:30 429 III Ns 2127/15 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Terlecka
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 10:30 III X P 616/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela

Ławnicy:
Dorota Mlicka, Celestyn Podgórski
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:30 XIII XIII GC 1827/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Justyna Kasper
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:30 XIV XII GC 1716/18 Rozprawa Sędzia:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:30 XIX XII GC 2284/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 10:30 XVI XIII GC 3410/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Łukasz Zajda
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 10:45 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 624/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Lewandowska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 10:45 305 I C 1151/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 10:45 324 V K 760/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 11:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 653/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jolanta Malska
Wydrukuj informacje
Odwołana
VI Wydział Karny 2019-10-15 11:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 60/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 11:00 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 187/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Jakubowska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 11:00 103 V K 946/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 11:00 104 V K 416/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-10-15 11:00 104 V W 838/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 11:00 104 V K 929/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 11:00 220 VII Nsm 1203/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Marszałek
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 11:00 305 I C 1087/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 11:00 321 VII RC 380/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 11:00 505 IV K 523/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 11:00 509 IV K 566/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
Odwołana
IV Wydział Karny 2019-10-15 11:00 509 IV K 360/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
Odwołana
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 11:00 IV XVIII C 1096/19 Rozprawa Sędzia:
Ewelina Ruszkowska
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 11:00 XVIII XII GC 1493/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 11:10 XVI XIII GC 251/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Łukasz Zajda
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 11:15 305 I C 800/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 11:20 5 V Ko 421/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-10-15 11:30 103 V K 398/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 11:30 104 V K 649/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 11:30 305 I C 620/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 11:30 324 V K 838/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-10-15 11:30 327 II Ns 717/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 11:30 428 III Cps 110/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 11:30 506 IV W 618/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Pąśko
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 11:30 IV XVIII C 1097/19 Rozprawa Sędzia:
Ewelina Ruszkowska
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 11:30 XIV XII GC 2863/18 Rozprawa Sędzia:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 11:30 XVIII XII GC 1926/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 11:45 220 VII RC 392/18 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Paulina Marszałek
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 11:50 5 V Ko 465/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 12:00 104 V K 1018/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Lidia Leśniewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 12:00 104 V K 951/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:00 305 I C 1146/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:00 314 I Ns 284/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:00 320 I C 953/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 12:00 321 VII Nsm 1003/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 12:00 324 V K 389/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 12:00 325 IV K 187/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-10-15 12:00 5 V Ko 1810/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 12:00 505 IV K 430/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 12:00 III X P 224/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela

Ławnicy:
Dorota Mlicka, Celestyn Podgórski
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 12:00 IV XVIII Ns 501/19 Rozprawa Sędzia:
Ewelina Ruszkowska
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 12:00 XII XII GC 1777/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agata Lipińska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 12:00 XIII XIII GC 1813/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Justyna Kasper
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 12:00 XIV XII GCps 33/19 Rozprawa Sędzia:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:15 305 I C 1153/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:15 314 I C 984/15 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 12:15 5 V Ko 1724/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
SSR Monika Stefaniak-Dąbrowska
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 12:15 XVIII XII GC 2048/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 12:20 322 III C 721/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 12:30 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 325/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Jakubowska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:30 305 I Co 132/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 12:30 322 III C 596/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 12:30 428 III C 578/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Wydrukuj informacje
Odwołana
III Wydział Cywilny 2019-10-15 12:30 428 III C 1294/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 12:30 503 IV K 340/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Starczewska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 12:30 505 IV K 877/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 12:30 506 IV K 484/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Pąśko
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 12:30 XVIII XII GC 1391/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 12:40 104 V K 511/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 12:45 305 I C 1141/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 12:45 322 III C 613/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 13:00 104 V K 448/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 13:00 201 VIII Nsm 633/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:00 314 I C 148/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:00 320 I Ns 164/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 13:00 321 VII RC 383/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 13:00 324 V W 557/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 13:00 325 IV K 526/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-10-15 13:00 327 II C 1846/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
Odwołana
III Wydział Cywilny 2019-10-15 13:00 429 III Ns 1301/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Terlecka
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 13:00 505 IV K 524/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 13:00 IV XVIII Cps 76/19 Rozprawa Sędzia:
Ewelina Ruszkowska
Wydrukuj informacje
Odwołana
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 13:00 X X U 916/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Sudomir-Zalepa
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:00 XII XII GC 1776/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agata Lipińska
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:00 XIV XII GC 246/19 Rozprawa Sędzia:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:00 XVIII XII GC 724/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:05 305 I Ns 309/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:10 XVI XIII GC 2806/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Łukasz Zajda
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:10 XVI XIII GC 2696/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Łukasz Zajda
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:15 305 I C 700/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:15 305 I C 899/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:15 305 I C 884/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jacek Głowacz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 13:15 324 V W 582/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 13:30 324 V K 603/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 13:30 325 IV Kp 517/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-10-15 13:30 327 II C 1307/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 13:30 428 III C 1228/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 13:30 429 III C 230/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Terlecka
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 13:30 505 IV W 680/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:30 XII XII GC 1775/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agata Lipińska
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:30 XVIII XII GC 1872/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 13:40 314 I Ns 987/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 13:40 325 IV K 876/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-10-15 13:45 104 V K 793/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Lidia Leśniewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 13:45 104 V W 474/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 13:45 XIII XIII GC 1508/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Justyna Kasper
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 14:00 224 V K 959/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Adam Kulesza
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 314 III C 894/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Dagmara Kowalczyk-Wrzodak
Wydrukuj informacje
Inny
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 314 I Ns 989/17 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 320  

Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 320 I Ns 419/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 14:00 321 VII Nsm 1022/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 322 III C 1137/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-10-15 14:00 325 IV K 78/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 327 II C 1247/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 429 III C 41/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Terlecka
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-10-15 14:00 IV XVIII Cps 68/19 Rozprawa Sędzia:
Ewelina Ruszkowska
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 14:00 X X U 951/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Sudomir-Zalepa
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:00 XII XII GC 1774/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agata Lipińska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:00 XIII XIII GC 2342/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Justyna Kasper
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:00 XIV XII GC 1151/17 Rozprawa Sędzia:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:00 XVIII XII GC 1462/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Szymańska
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 14:15 321 VII RNs 577/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-10-15 14:20 (informacja o sali rozpraw na wokandzie przy pokoju 416-417) VI K 271/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-10-15 14:20 327 II Ns 42/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 14:25 III X U 724/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 14:30 103 V K 1017/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 14:30 104 V W 202/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Lidia Leśniewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 14:30 104 V K 286/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Lidia Leśniewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 14:30 224 V K 1358/14 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Adam Kulesza
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 314 I C 1226/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 314 I Ns 917/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 314 I C 484/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 314 I C 746/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 320 I Ns 423/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 320 I Co 140/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-10-15 14:30 321 VII RC 155/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 322 III C 796/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 327 II Ns 806/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 428 III Ns 514/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Jędrzej Dzikowski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 429 III Cps 87/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Terlecka
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 429 III C 632/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Terlecka
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 14:30 429 III C 162/15 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Terlecka
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 14:30 III X U 329/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:30 XII XII GC 173/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agata Lipińska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:30 XIII XIII GC 1377/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Justyna Kasper
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:30 XIV XII GCo 51/19 Rozprawa Sędzia:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 14:30 XVI XIII GC 1640/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Łukasz Zajda
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 14:40 103 V K 852/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Sebastian Mihuniewicz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 14:40 320 I C 880/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Bartosz Kasielski
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-10-15 14:45 III X U 412/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Brzezińska-Misztela
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-10-15 15:00 224 V K 608/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Adam Kulesza
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 15:00 225 I C 523/16 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 422  

Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 15:00 225 I C 269/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-10-15 15:00 225 I C 766/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-10-15 15:00 322 III Ns 1124/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Dominika Chruścielewska
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-10-15 15:00 327 II C 204/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 15:00 XII XII GC 154/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agata Lipińska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 15:00 XIII XIII GC 1859/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Justyna Kasper
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 15:00 XIV XII GC 1187/18 Rozprawa Sędzia:
Natalia Grzesik-Latuszkiewicz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-10-15 15:05 327 II Ns 385/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kołomak-Kwapisz
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-10-15 15:05 XIII XIII GC 2276/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Justyna Kasper
Wydrukuj informacje

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych