Do góry Do dołu
Informacja prawna
English  Deutsch   
Ostatnia aktualizacja danych: 2019-12-11 12:25
  SygnaturaSygnatura - alfanumeryczne oznaczenie akt danej sprawy rozpoznawanej przez sąd.

Przykładowa sygnatura może mieć postać I C 123/12.

Sygnaturę bądź jej fragment można podawać wielkimi bądź małymi literami.
Data rozprawy    
  Wyłącz przedział czasowy
  
Następny dzień
Poprzedni dnień
Ilość pozycji: 351

Wydział Data Godzina Sala Sygnatura Typ Sprawa Informacje
Środa, 11 Grudnia 2019 r.
III Wydział Cywilny 2019-12-11 08:20 429 III C 1331/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
IV Wydział Karny 2019-12-11 08:25 509 IV W 769/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 503  

Sędzia:
Sędzia Anna Starczewska
Wydrukuj informacje
Zakończona
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 08:30 223 VII RC 353/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wołoszyn-Sokołowska
Wydrukuj informacje
Zakończona
V Wydział Karny 2019-12-11 08:30 226 V K 25/13 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Edward Sabanty
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 08:30 305 I C 1784/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
Odwołana
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 08:30 316 VIII Nsm 347/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kępińska
Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-12-11 08:30 328 II Ns 156/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 08:30 405 VI K 763/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-12-11 08:30 422 II C 1002/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-12-11 08:30 423 I C 1463/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
Zakończona
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 08:30 425 VIII Nsm 166/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 08:30 509 IV K 49/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 503  

Sędzia:
Sędzia Anna Starczewska
Wydrukuj informacje
Zakończona
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 08:30 III X U 907/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Paweł Antczak
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 08:30 X X P 898/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Włodarczyk
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 08:30 XIII XIII GC 2306/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
Odroczona
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 08:30 XIV XII GC 1016/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 08:30 XIX XII GCps 75/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Wydrukuj informacje
Odroczona
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 08:30 XVIII XII GC 1545/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
Odwołana
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 08:35 XVI XIII GC 595/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-12-11 08:40 320 I C 1066/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-12-11 08:40 322 II Ns 1030/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-12-11 08:40 326 II C 1877/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
Odwołana
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 08:45 220 VII Nsm 1121/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
Zakończona
IV Wydział Karny 2019-12-11 08:45 509 IV K 565/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 503  

Sędzia:
Sędzia Anna Starczewska
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-12-11 08:45 IV XVIII Ns 565/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 08:45 XVII XIII GC 2213/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 08:50 503 IV Kp 650/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 08:50 509 IV K 340/17 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 503  

Sędzia:
Sędzia Anna Starczewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 09:00 104 V K 350/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 09:00 224 V W 666/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 09:00 314 III C 1759/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-12-11 09:00 315 I C 1140/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
II Wydział Cywilny 2019-12-11 09:00 322 II C 1326/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-12-11 09:00 324 V K 283/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
Odroczona
IV Wydział Karny 2019-12-11 09:00 325 IV W 471/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
Odroczona
III Wydział Cywilny 2019-12-11 09:00 327 III C 571/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Balcerczyk
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 09:00 428 III C 1394/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Cywilny 2019-12-11 09:00 429 III C 1550/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 09:00 503 IV K 878/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
Odroczona
IV Wydział Karny 2019-12-11 09:00 505 IV K 846/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
Odroczona
IV Wydział Karny 2019-12-11 09:00 506 IV W 825/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 509  

Sędzia:
Sędzia Dariusz Spała
Wydrukuj informacje
Zakończona
IV Wydział Karny 2019-12-11 09:00 506 IV K 598/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 509  

Sędzia:
Sędzia Dariusz Spała
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 09:00 509 IV K 370/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 503  

Sędzia:
Sędzia Anna Starczewska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 09:00 XIII XIII GC 3065/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 09:00 XVI XIII GC 1179/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
Odwołana
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 09:00 XVII XIII GC 1667/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 09:00 XVIII XII GC 1661/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 09:13 XII XII GC 2430/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
Odroczona
II Wydział Cywilny 2019-12-11 09:15 422 II C 1837/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 09:15 XIX XII GC 2818/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 09:20 223 VII RC 369/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wołoszyn-Sokołowska
Wydrukuj informacje
Zakończona
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 09:20 316 VIII RC 376/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kępińska
Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-12-11 09:20 320 I C 728/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
Odwołana
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 09:30 220 VII RC 192/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
Odroczona
V Wydział Karny 2019-12-11 09:30 226 V K 806/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Edward Sabanty
Wydrukuj informacje
XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych 2019-12-11 09:30 314 XIV GU 339/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Dominiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 09:30 315 I Ns 168/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
Odroczona
I Wydział Cywilny 2019-12-11 09:30 423 I Ns 306/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Cywilny 2019-12-11 09:30 429 III C 1203/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 09:30 X X U 733/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Włodarczyk
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 09:30 XIV XII GC 1755/19 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-12-11 09:40 320 I C 1797/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
Odwołana
IV Wydział Karny 2019-12-11 09:40 503 IV K 696/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
Odroczona
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 09:42 XII XII GC 2106/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
V Wydział Karny 2019-12-11 09:45 224 V K 1184/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
Przerwa
II Wydział Cywilny 2019-12-11 09:45 422 II C 1724/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 09:45 XVII XIII GNs 6/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 09:50 223 VII RC 389/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wołoszyn-Sokołowska
Wydrukuj informacje
Zakończona
IV Wydział Karny 2019-12-11 09:50 506 IV K 1051/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 509  

Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
Przerwa
I Wydział Cywilny 2019-12-11 10:00 305 I C 542/17 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 320  

Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
III Wydział Cywilny 2019-12-11 10:00 314 III C 1644/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-12-11 10:00 315 I Cps 81/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-12-11 10:00 320 I C 404/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-12-11 10:00 324 V W 119/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 10:00 325 IV K 696/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
Przerwa
II Wydział Cywilny 2019-12-11 10:00 326 II C 1040/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 10:00 405 VI K 910/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
Odroczona
VI Wydział Karny 2019-12-11 10:00 421 VI Ko 1517/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Cywilny 2019-12-11 10:00 428 III C 893/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
IV Wydział Karny 2019-12-11 10:00 505 IV K 964/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
Przerwa
IV Wydział Karny 2019-12-11 10:00 506 IV K 1035/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 509  

Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 10:00 506 IV K 298/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 509  

Sędzia:
Sędzia Dariusz Spała
Wydrukuj informacje
Odroczona
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 10:00 III X U 278/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Paweł Antczak
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-12-11 10:00 IV XVIII C 1380/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 10:00 X X P 947/19 Rozprawa Sędzia:
Adam Włodarczyk
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 10:00 XIII XIII GC 2884/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
Odroczona
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 10:00 XIV XII GC 819/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 10:00 XIX XII GCo 387/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 10:06 XVI XIII GC 1878/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 10:10 328 II C 603/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 10:10 421 VI Ko 1520/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 10:15 223 VII Nsm 470/18 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wołoszyn-Sokołowska
Wydrukuj informacje
Zakończona
III Wydział Cywilny 2019-12-11 10:15 429 III C 1424/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych 2019-12-11 10:20 314 XIV Gzd 79/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Dominiak
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 10:20 421 VI Ko 1521/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-12-11 10:20 422 II C 1053/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 10:22 XII XII GC 1528/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
Odroczona
III Wydział Cywilny 2019-12-11 10:30 314 III C 1647/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-12-11 10:30 320 I Ns 476/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-12-11 10:30 326 II C 2321/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 10:30 328 II C 1751/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 10:30 328 II C 1783/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-12-11 10:30 328 II C 1760/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 10:30 421 VI Ko 1525/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-12-11 10:30 423 I C 534/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
Odwołana
IV Wydział Karny 2019-12-11 10:30 505 IV K 584/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 10:30 III X U 270/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Paweł Antczak
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-12-11 10:30 IV XVIII C 1393/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 10:30 XII XII GC 1380/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
Odroczona
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 10:30 XIV XII GC 975/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 10:30 XIX XII GCps 82/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 10:40 421 VI Ko 1527/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-12-11 10:45 326 II C 605/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 10:45 XVIII XII GC 1736/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-12-11 10:50 328 II C 1753/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 10:50 405 VI K 860/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 10:50 421 VI Ko 1530/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 10:58 XVI XIII GC 1886/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
Odroczona
V Wydział Karny 2019-12-11 11:00 103 V K 1079/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Kamil Federowicz
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 11:00 104 V K 802/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 11:00 220 VII Nsm 1135/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
Odwołana
VI Wydział Karny 2019-12-11 11:00 221 VI K 87/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Jakubowska
Wydrukuj informacje
Odroczona
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 11:00 223 VII RNs 734/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wołoszyn-Sokołowska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 11:00 226 V K 515/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Edward Sabanty
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 11:00 314 III Ns 549/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
Odroczona
XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych 2019-12-11 11:00 314 XIV GU 184/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Dominiak
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 11:00 316 VIII RC 338/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Kępińska
Wydrukuj informacje
Zakończona
I Wydział Cywilny 2019-12-11 11:00 320 I C 1039/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-12-11 11:00 322 II Ns 78/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 11:00 324 V K 1326/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 11:00 405 VI K 556/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 11:00 421 VI Ko 1533/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-12-11 11:00 422 II C 1814/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 11:00 423 I C 1416/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 11:00 428 III Ns 1619/15 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
Odroczona
III Wydział Cywilny 2019-12-11 11:00 429 III Ns 631/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 11:00 III X P 877/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Paweł Antczak

Ławnicy:
Bożenna Chmielecka, Jadwiga Tomczonek
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-12-11 11:00 IV XVIII C 1372/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:00 XIV XII GC 1679/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:00 XVIII XII GC 766/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-12-11 11:10 328 II C 1775/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 11:10 421 VI Ko 1546/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
VI Wydział Karny 2019-12-11 11:10 421 VI Ko 1592/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:15 XVIII XII GC 1620/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:15 XVIII XII GC 950/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 11:20 226 V K 936/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Edward Sabanty
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 11:20 328 II Ns 769/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 11:20 421 VI Ko 1549/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Odroczona
IV Wydział Karny 2019-12-11 11:20 503 IV W 443/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 11:30 305 I C 978/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 11:30 314 III Cps 102/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 11:30 315 I Ns 1157/15 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
I Wydział Cywilny 2019-12-11 11:30 320 I C 653/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-12-11 11:30 324 V K 1446/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 11:30 421 VI Ko 1564/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-12-11 11:30 422 II C 1182/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 11:30 429 III C 1528/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 11:30 506 IV K 658/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 509  

Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-12-11 11:30 IV XVIII Ns 112/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:30 XIII XIII GC 2415/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:30 XIV XII GC 2644/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
Odwołana
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:30 XVI XIII GC 2682/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
Odroczona
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:30 XVIII XII GC 2754/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:35 XVIII XII GC 2755/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 11:40 225 VII RNs 615/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 321  

Sędzia:
Sędzia Katarzyna Badziak-Makuch
Wydrukuj informacje
Zakończona
V Wydział Karny 2019-12-11 11:40 226 V K 96/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Edward Sabanty
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 11:40 421 VI Ko 1565/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:40 XVIII XII GCo 302/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:41 XII XII GC 2701/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 11:50 220 VII Nsm 1176/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 11:50 421 VI Ko 1566/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
XVIII Wydział Cywilny 2019-12-11 11:50 IV XVIII Ns 444/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:50 XII XII GC 150/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:55 XVIII XII GC 1172/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 11:55 XVIII XII GC 352/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 12:00 104 V W 1061/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 12:00 223 VII RC 167/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wołoszyn-Sokołowska
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 12:00 223 VII RNs 555/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wołoszyn-Sokołowska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 12:00 224 V K 406/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych 2019-12-11 12:00 314 XIV Gzd 34/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Dominiak
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 12:00 325 IV K 505/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Halina Bartnicka
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 12:00 421 VI Ko 1567/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
Zakończona
II Wydział Cywilny 2019-12-11 12:00 422 II C 1737/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 12:00 422 II C 1802/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 12:00 422 II C 2224/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 12:00 425 VIII RC 386/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 12:00 429 III Cps 131/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 12:00 506 IV K 1021/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 509  

Sędzia:
SSR Jan Kłosowski
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-12-11 12:00 IV XVIII Ns 118/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 12:00 X X Po 111/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Adam Włodarczyk
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:00 XII XII GC 2191/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:00 XIII XIII GC 1549/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:00 XIV XII GC 711/19 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:00 XIX XII GCps 83/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:00 XVII XIII GC 1974/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:00 XVII XIII GC 925/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:00 XVIII XII GC 427/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-12-11 12:10 226 V K 960/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Edward Sabanty
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 12:10 421 VI Ko 1580/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:15 XIII XIII GC 2538/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
Odwołana
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 12:20 220 VII RC 428/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 12:20 328 II C 1779/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
Odwołana
VI Wydział Karny 2019-12-11 12:20 421 VI Ko 1581/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Beata Janik-Zduńczyk
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 12:20 503 IV K 518/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-12-11 12:20 IV XVIII Ns 385/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 12:30 224 V K 813/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 12:30 315 I C 392/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-12-11 12:30 320 I C 410/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
Odwołana
II Wydział Cywilny 2019-12-11 12:30 326 II Ns 1630/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 12:30 328 II C 1757/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 12:30 423 I C 836/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 12:30 428 III Ns 176/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 12:30 505 IV K 688/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 12:30 III X P 913/14 Rozprawa Sędzia:
SSR Paweł Antczak

Ławnicy:
Bożenna Chmielecka, Jadwiga Tomczonek
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:30 XIV XII GC 1436/18 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
Odwołana
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:30 XVI XIII GC 2491/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 12:40 226 V K 701/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Edward Sabanty
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 12:40 429 III Ns 564/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 12:45 104 V K 291/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 12:45 305 I C 1283/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych 2019-12-11 12:45 314 XIV GUp 71/17 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Dominiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 12:45 422 II C 1776/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 12:45 425 VIII RC 157/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 12:45 XIII XIII GC 3354/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych 2019-12-11 12:50 314 XIV GUp 206/16 Rozprawa Sędzia:
SSR Małgorzata Dominiak
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 13:00 220 VII Nsm 1177/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 13:00 326 II Ns 590/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 13:00 423 I C 773/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
Odwołana
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 13:00 425 VIII Nsm 1326/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 13:00 503 IV K 384/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 13:00 503 IV Kp 704/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
XVIII Wydział Cywilny 2019-12-11 13:00 IV XVIII C 114/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Domarecka
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:00 XVII XIII GC 1882/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:00 XVIII XII GCps 30/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 13:10 226 V K 1145/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Edward Sabanty
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 13:10 326 II Ns 914/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 13:10 425 VIII Nsm 1332/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 13:10 429 III Ns 765/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 13:15 104 V K 1140/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 13:15 224 V K 703/18 Posiedzenie jawne
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 13:15 305 I C 1767/18 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 13:15 324 V K 1172/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 13:15 422 II C 1807/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:15 XIII XIII GC 418/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:15 XVI XIII GC 3015/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 13:20 326 II C 1723/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 13:30 223 VII Nsm 1225/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wołoszyn-Sokołowska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 13:30 224 V K 937/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 13:30 224 V K 1128/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 13:30 224 V K 1188/18 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 13:30 314 III C 1230/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 13:30 315 I C 505/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 13:30 320 I C 282/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Zawiślak-Jach
Wydrukuj informacje
Odwołana
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 13:30 425 VIII Nsm 1291/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 13:30 428 III C 1415/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 13:30 503 IV K 421/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Marcin Masłowski
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 13:30 505 IV W 804/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:30 XIV XII GC 707/19 Rozprawa Sędzia:
Asesor sądowy Dominika Pietrzak
Wydrukuj informacje
Odwołana
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:30 XIX XII GCo 407/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:30 XVII XIII GC 1928/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 13:35 425 VIII Nsm 1639/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 13:45 104 V W 898/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Klasztorna-Lenart
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 13:45 224 V K 148/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 13:45 224 V K 86/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 324  

Sędzia:
Sędzia Paulina Sołtysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 13:45 305 I Ns 489/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 13:45 422 II Ns 391/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 13:45 X X Po 108/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Adam Włodarczyk
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:45 XIII XIII GC 85/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 13:50 326 II C 2150/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:50 XVIII XII GC 2377/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:50 XVIII XII GC 1785/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:55 XVIII XII GC 861/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 13:55 XVIII XII GC 1468/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 14:00 220 VII Nkd 323/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 14:00 223 VII Nkd 162/19 Rozprawa Sędzia:
Katarzyna Wołoszyn-Sokołowska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 14:00 314 III C 1247/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:00 315 I C 1379/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 14:00 322 II Ns 1233/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Staszewicz-Wasilewska
Wydrukuj informacje
V Wydział Karny 2019-12-11 14:00 324 V K 994/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 14:00 328 II C 1538/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 14:00 328 II Ns 770/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Król-Lasota
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 14:00 405 VI K 720/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:00 423 I Ns 886/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
VIII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 14:00 425 VIII Nsm 1560/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Małgorzata Królikowska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 14:00 428 III C 1380/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 14:00 428 III Ns 928/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 14:00 428 III C 1020/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Witold Ławnicki
Wydrukuj informacje
IV Wydział Karny 2019-12-11 14:00 505 IV K 1140/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Ewa Jaworska-Głosek
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 1178/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 931/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 118/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 1828/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 2617/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 1534/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 1158/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 1120/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 1193/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 1524/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 131/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 2816/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 2379/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 896/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 2509/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 2549/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 1808/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 2106/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XII XII GC 150/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XIX XII GC 2274/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Katarzyna Kazuła
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XVI XIII GC 2695/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XVII XIII GC 2885/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XVII XIII GC 774/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:00 XVIII XII GC 974/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
Odwołana
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:10 315 I C 1130/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 14:10 422 II C 1767/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 14:15 220 VII RNs 823/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:15 305 I C 852/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Joanna Szczygielska
Wydrukuj informacje
Odwołana
V Wydział Karny 2019-12-11 14:15 324 V K 1361/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Sędzia Monika Maciejewska-Banasiak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:15 XIII XIII GC 3348/18 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:20 423 I Ns 823/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 14:20 429 III C 1438/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 305 I C 1423/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 305 I Ns 903/16 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 320  

Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 314 III Ns 591/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 314 III C 1849/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 314 III Ns 769/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Wiktor Matysiak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 315 I C 1098/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 315 I C 1006/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Agnieszka Kierus
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 326 II Ns 1557/16 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Aleksandra Jamróz
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 422 II Ns 671/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 423 I C 701/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 423 I C 937/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:30 423 I Ns 1409/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Ewa Szuster-Luszyńska
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 14:30 III X U 818/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Paweł Antczak
Wydrukuj informacje
X Wydział Pracy i Ubezpieńczeń Społeczny 2019-12-11 14:30 X X Uo 74/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Adam Włodarczyk
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:30 XII XII GC 1588/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Rychter-Raj
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:30 XIII XIII GCo 323/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:30 XVI XIII GC 2894/18 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Piotr Chańko
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:30 XVII XIII GC 2597/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:30 XVII XIII GCo 359/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Tadeusz Kępniak
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 14:30 XVIII XII GC 1477/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Anna Zdziech
Wydrukuj informacje
Odwołana
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 14:45 220 VII RNs 822/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 14:45 305 I C 1581/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 15:00 220 VII RNs 824/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Krystyna Gajdzińska-Modro
Wydrukuj informacje
VII Wydział Rodzinny i Nieletnich 2019-12-11 15:00 223 VII Nkd 349/19 Posiedzenie jawne Sędzia:
Katarzyna Wołoszyn-Sokołowska
Wydrukuj informacje
I Wydział Cywilny 2019-12-11 15:00 305 I Ns 479/19 Rozprawa
  przeniesiono z sali rozpraw nr 320  

Sędzia:
SSR Tomasz Kotkowski
Wydrukuj informacje
VI Wydział Karny 2019-12-11 15:00 405 VI K 466/17 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Racięcki
Wydrukuj informacje
II Wydział Cywilny 2019-12-11 15:00 422 II C 865/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Magdalena Mysłowska-Marczak
Wydrukuj informacje
III Wydział Cywilny 2019-12-11 15:00 429 III Ns 802/19 Rozprawa Sędzia:
Sędzia Michał Kluska
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 15:00 XIII XIII GC 2424/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje
XII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 15:00 XVIII XII GCo 334/19 Rozprawa Sędzia:
SSR Tomasz Kucharski
Wydrukuj informacje
XIII Wydział Gospodarczy 2019-12-11 15:05 XIII XIII GC 2419/19 Rozprawa Sędzia:
Małgorzata Włodarczyk-Kępka
Wydrukuj informacje

Oznaczenie kolorystyki

Odwołana
Przerwa
Zakończona
Odroczona
Odroczono na termin z urzędu
Zdjęta z wokandy
Odroczenie ogłoszenia orzeczenia
Inny
"Po terminie" - pozycja nie posiada statusu, ale jej czas świadczy, że już się rozpoczęła lub zakończyła
Publikacja informacji odbywa się na podstawie

Dz. U. 2015 poz. 2316
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 grudnia 2015 r. - Regulamin urzędowania sądów powszechnych


Rozdział 2 (urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne), § 11, pkt 5:

Na stronie internetowej sądu umieszcza się bieżące zestawienie spraw rozpoznawanych w danym dniu. Zestawienie to obejmuje imiona i nazwiska sędziów, asesorów sądowych i ławników oraz sygnatury akt wszystkich spraw wyznaczonych na posiedzenie lub rozprawę w danym sądzie wraz z informacją o miejscu i czasie, w którym się odbywają.

Informacje dotyczące pozostałych dni nie zawierają wszystkich danych o których mowa w powyższym zapisie, dlatego są traktowane wyłącznie jako uzupełnienie - strona informacyjna.








Trwa wczytywanie danych

Wczytywanie danych